Women's Health poleca:

Ciekawostki o seksie WH: 02/2014

Poleć ten artykuł:

Czym różni się seks na wakacjach od tego zwykłego? Dlaczego warto pokrzyczeć w łóżku i jaki wpływ na seks oralny ma zazdrość? Odpowiedzi szukaj w naszych najnowszych wiadomościach dotyczących seksu.

Seks w hotelu

Masz ochotę na więcej czułości? Spędźcie romantyczny weekend w hotelu. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez portal randkowy C-Date.pl, co trzeci badany kocha się częściej podczas wakacji.

Wybierz przytulny apartament, w którym będziesz się dobrze czuła, i nie zapomnij obejrzeć go uważnie przed wyjazdem. Bo 11% hotelarzy przebadanych przez lastminute.com przyznaje, że często zdarza im się znajdować w opuszczonych pokojach gadżety erotyczne.

Wybieraj mądrze, bo prawie połowa Polaków przyznaje, że wygląd pokoju hotelowego wpływa na ich poziom zrelaksowania podczas seksu.

A co z pozostałymi nacjami? 16 000 kobiet z 18 krajów świata opowiedziało nam, co je kręci w seksie. Wyniki są naprawdę zaskakujące! Razem z nami zajrzyj innym do łóżek i sprawdź, jak na tym tle wypadają Polki. Zobacz, jak wygląda seks dookoła świata.

Tagi: ciekawostki o seksie | seks

Oceń artykuł:

3.60

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij