Women's Health poleca:

Ciekawostki o seksie WH: 02/2013

Poleć ten artykuł:

Dlaczego oglądanie meczów zwiększa poziom testosteronu u kobiet? Co mają wspólnego dziąsła z erekcją? Jakie ćwiczenia na talię osy wykonasz nawet w pracy? Oto garść ciekawych informacji z dziedziny seksu.

Bądź bardziej seksowna – oglądaj z nim mecze piłki nożnej

Zamiast marudzić, że Twój facet jest fanem piłki nożnej, spróbuj sama przekonać się do kibicowania. Niegdyś zbadano, że wygrana ulubionej drużyny podnosi poziom libido u mężczyzn, ale ostatnie badania opublikowane w „Evolution and Human Behaviour” dowodzą, że zwycięstwo zespołu, któremu kibicujemy, podnosi poziom testosteronu u kobiet.

A to właśnie testosteron sprawia, że jesteśmy bardziej seksowne. Cały problem polega na tym, żeby zostać fanką właściwej drużyny, a nie jakichś patałachów. Wyższy poziom testosteronu u kobiet skutkuje nie tylko zwiększonym libido. Testosteron sprzyja też szczupłej sylwetce i większej energii.

Poziom testosteronu zwiększają też ćwiczenia fizyczne. Zobacz, skąd się bierze zależność między ilością godzin spędzonych na bieżni albo jodze, a jakością naszego życia seksualnego i przekona się, że sprawność fizyczna jest sexy!

58% – tyle Polek przepytanych w Women’s Health International Sex Survey zadeklarowało, że nigdy nie udawało orgazmu. Tak trzymać, dziewczyny! Idziemy w zaparte.

Tagi: ciekawostki o seksie | seks

Oceń artykuł:

2.90

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij