Women's Health poleca:

Ciekawostki o seksie WH: 01/2014

Poleć ten artykuł:

Co wspólnego ma upodobanie do naturalnego zapachu partnera i zdrada? Po czym poznać, że facet ma dużo testosteronu? Czy klapsy w łóżku są dobre? Oto garść informacji z dziedziny seksu.

Podobieństwo genetyczne a ryzyko zdrady

Nie istnieje gen niewierności, przez który rzucisz się w ramiona kogoś innego. Jednak możesz mieć na to większą ochotę, jeżeli nie podoba Ci się naturalny zapach Twojego partnera, co świadczy o waszym zbyt dużym podobieństwie genetycznym. Taki wniosek płynie z badań przeprowadzonych na University of New Mexico.

Co, jeśli zdecydujesz się na związek? Prawdopodobnie częściej będziesz fantazjowała na temat obcych mężczyzn i istnieje większa szansa, że pozwolisz sobie na zdradę. Dlatego najlepiej idź za nosem i za głosem serca.

A jeśli już dojdzie do zdrady? Dowiedz się, czy i jak ratować związek po zdradzie. Jeśli to Ty zostałaś zdradzona (czego z całego serca nikomu nie życzymy), sprawdź, jak pozbyć się bagażu emocjonalnego i zacząć na nowo.

Patent WH:

Przed podjęciem poważniejszej decyzji co do Twojego związku odstaw pigułki antykoncepcyjne. One też mają wpływ na zmysł węchu.

Długość stosunku

14 minut przeciętnie trwa stosunek seksualny Polaków. Czy to dużo? Chyba wystarczy, bo według badań prof. Izdebskiego niemal 70% respondentów jest zadowolonych ze swojego życia erotycznego.

Tagi: ciekawostki o seksie

Oceń artykuł:

3.90

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij