Women's Health poleca:

Ciekawostki o seksie WH: 01/2013

Poleć ten artykuł:

Jakie są skutki uboczne stosowania tabletek antykoncepcyjnych? Co ma wspólnego chodzenie w szpilkach z mięśniami Kegla? Czy pozwolić mu oglądać się za innymi? Oto garść najnowszych badań naukowych dotyczących seksu.

Niech patrzy – mężczyźni to wzrokowcy

Wzrok mężczyzny jak radar wyłuskuje z otoczenia najbardziej interesujące obiekty. Lokalizacja pięknego biustu zajmuje mu mniej niż sekundę - czytamy w „Archives of Sexual Behavior”. Ale powstrzymajmy się przed robieniem partnerowi awantury, jeżeli to nie są akurat nasze piersi.

Badania dowodzą, że faceci, którzy z różnych powodów ograniczają sobie możliwość przyglądania się seksownym zdjęciom, mają mniej satysfakcjonujące życie seksualne. Czyli niech się gapi, ale niech nie robi tego zbyt ostentacyjnie. Może obejrzyjcie razem jakiś film erotyczny?

Badania dr Karen Weatherby wykazały, że codzienne przyglądanie się kobiecym wdziękom może przedłużyć życie mężczyzny nawet o 5 lat.

Faceci to jednak tajemnicze bestie. Czy wiesz, że oni też czasem udają orgazm? Zobacz, czego jeszcze nie wiesz o mężczyznach i seksie. Najgorsze, co możesz zrobić, to uwierzyć, że droga do jego serca prowadzi przez żołądek. Lepiej poznaj czułe punkty każdego faceta i stwórz własny łóżkowy przewodnik po męskim ciele.

 

Tagi: ciekawostki o seksie | związki

Oceń artykuł:

3.70

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij