Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Womenshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ

Baw się jak dziecko – wypróbowana recepta na udany wieczór

Nie masz pomysłu, co zrobić z długim, jesiennym wieczorem? Pogoda zniechęca do spacerów, a ty marzysz, aby zakopać się w łóżku i obudzić dopiero wiosną? Na szczęście wystarczy odrobina kreatywności, aby deszczowe popołudnia spędzane w domu zamieniły się w ekscytujący czas. Latem będziesz tęsknić za spokojem chłodniejszych dni!

2016-10-05

Zastanawiałaś się kiedyś, na czym polega fenomen dziecięcej radości? Najmłodsi bezkrytycznie potrafią oddać się rozrywce, zupełnie zapominając o całym świecie. Co powiesz na to, by wypróbować kilka zabaw z dzieciństwa i totalnie zatopić się w grze planszowej, poskakać na trampolinie lub narysować obraz? Dzięki takim aktywnościom nie tylko ruszysz szare komórki. Może uda ci się odkryć zupełnie nową pasję?

Fajne gry planszowe – Ego, gra 5 sekund, Santiago

Popularne gry planszowe, na przykład Ego, gra 5 sekund albo Santiago, pozwalają zapomnieć o całym świecie. To także doskonała recepta na udane spotkanie z przyjaciółmi. Planszówki urozmaicają czas i pozwalają lepiej się poznać. Dzięki wspólnej rozgrywce możesz na przykład przekonać się, jak twoi przyjaciele znoszą porażkę lub w jakim stopniu dają się ponieść duchowi rywalizacji.

  • Poznaj tajemnice swoich znajomych–Jeśli zależy ci na lepszym poznaniu znajomych, możesz zagrać w Ego. Gra ma proste zasady: jeden uczestnik w tajemnicy odpowiada na pytanie, a reszta graczy obstawia, jaka będzie jego odpowiedź.
  • Zbuduj swoją plantację–Innego rodzaju planszówką jest Santiago. To planszówka z fabułą, w której gracze wcielają się w rywalizujących między sobą plantatorów, a zabawa polega na nawadnianiu pól i powiększaniu plantacji.
  • Odpowiedz na szybkie pytania–Jeszcze innego rodzaju rozrywkę zapewnia gra 5 sekund – tutaj rozgrywka polega na odpowiadaniu na pytania pod presją czasu. Przykłady dostępnych na rynku planszówek można mnożyć, widać jednak od razu, że każdy znajdzie coś dla siebie.

A może… kolorowanka?

Kolorowanki dla dorosłych biją ostatnio rekordy popularności jako niezawodna metoda na zredukowanie poziomu stresu oraz uwolnienie pokładów kreatywności, drzemiących w umyśle każdego z nas. W Internecie znajdziesz mnóstwo gotowych rysunków przeznaczonych do druku, a na półkach księgarń szeroką ofertę książek zawierających motywy do pokolorowania dla dorosłych. Możesz relaksować się w ten sposób w dowolnym miejscu: w domu, w podróży, w drodze do pracy. A jeśli jesteś mamą, możesz oddać się tej aktywności razem ze swoimi pociechami.

Skacz na zdrowie – trampoliny

To propozycja dla tych, którzy najlepiej relaksują się podczas aktywności fizycznej. Co powiesz na trening na trampolinie? Taka aktywność zapewnia wyrzut endorfin, a zatem doskonały humor po zakończonym treningu jest gwarantowany. Skacząc, będziesz cieszyć się jak dziecko. Małe trampoliny dla dorosłych możesz kupić w sklepie sportowym, a także znaleźć w wielu klubach fitness. Godzinny trening z ich wykorzystaniem pozwala spalić nawet 700-800 kalorii, będzie więc pomocny w walce z dodatkowymi kilogramami. 

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij