Women's Health poleca:

Wytrenuj swoją silną wolę

Poleć ten artykuł:

Chcesz wreszcie zacząć regularnie ćwiczyć? Jeść te pięć małych i zdrowych posiłków dziennie? Albo przestać podjadać słodycze? A może uwolnić się od obsesji sprawdzania co 5 minut profilu swojego byłego na Facebooku? Nasze strategie pomogą Ci osiągnąć cel.

Niektórzy ludzie potrafią zjeść jeden kawałek czekolady, a resztę odłożyć na półkę i to nawet wtedy, kiedy są sami w domu i nikt na nich nie patrzy. Potrafią kupić karnet na siłownię i regularnie z niej korzystać, zamiast kombinować, jak odzyskać stracone pieniądze.

Wypijają jeden drink na imprezie, a potem bez problemu mówią: "Nie, dziękuję, więcej nie piję". Mają oszczędności, bo umieją powstrzymać się przed kupowaniem pod wpływem impulsu kolejnego ciucha albo gadżetu, którego tak naprawdę nie potrzebują.

Nie należysz do grupy tych szczęśliwców? Nie martw się. Po pierwsze, jest ich stosunkowo niewielu, bo większości ludzi brakuje jednak wytrwałości i konsekwencji w działaniu.

Po drugie, dość łatwo możesz do nich dołączyć, odzyskując pełną kontrolę nad swoim życiem. Zobacz, co nauka ma do zaproponowania tym, którzy swoją słabą wolę chcieliby zdecydowanie wzmocnić.

Tagi: silna wola | motywacja do ćwiczeń

Oceń artykuł:

4.00

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij