Women's Health poleca:

Paulina Holtz i jej zdrowy styl życia

Poleć ten artykuł:

Gra w teatrze, filmach i wychowuje dzieci. Jednak odkąd uprawia sport kilka razy w tygodniu, Paulina Holtz czuje, że ma mnóstwo czasu dla siebie. Zobacz, co opowiedziała nam o zdrowej diecie, treningu, pielęgnacji skóry i motywacji do ćwiczeń.

Wiek: 39 lat

Biogram: od dziecka gra na deskach teatru. Na studiach wygrała casting do roli w pierwszej polskiej telenoweli – „Klanu”. Właśnie przygotowuje się do egzaminu instruktorskiego STRONG FIRST.  

O treningu

Milion rzeczy zaczynałam i nie kończyłam. Gdy córki podrosły, stwierdziłam, że muszę znaleźć czas wyłącznie dla siebie. Zaczęłam więc chodzić na pole dance. Nie było żadnych wymówek! Plan zdjęciowy, próby w teatrze, rodzina? Wszystko trzeba było pogodzić ze sportem, ponieważ zaczęłam go traktować jako nieodłączną część życia. I udało się. Od 6 lat systematycznie trenuję.

„Rurkę” zamieniłam jednak na jogę, potem włączyłam do treningu bieganie (po 8 miesiącach treningów przebiegłam swój pierwszy maraton), a po jednym z obozów treningowych „wkręciłam się” w kettle. Uprawiam 3 dyscypliny, które pozwalają mi wzmacniać i rozciągać mięśnie oraz ćwiczyć siłę.  

Tagi: Paulina Holtz | dieta gwiazd | zdrowy styl życia

Oceń artykuł:

5.00

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij