Women's Health poleca:

Najlepsze wakacje w życiu: poradnik

Poleć ten artykuł:

Sposób na udane wakacje? Zabawa na letnich festiwalach muzycznych do białego rana, gorący romans z przystojnym obcokrajowcem i idealna opalenizna. Z naszymi patentami na sezon urlopowy to lato będzie Twoje!

Jak korzystać z toalet na festiwalach

Krótki poradnik, jak zachować same pozytywne wspomnienia z wyjazdu na kilkudniowe święto muzyki.

Rano = czysto

Większość festiwalowych toalet jest czyszczona rano, gdy wszyscy jeszcze śpią. To wtedy korzysta się z nich najprzyjemniej. Wiemy, że 8 rano to koszmarna pora, ale może uda Ci się nastawić alarm, wykorzystać moment, a potem znowu pójść spać?

Miękki, a nie mokry

Wystarczy odrobina wody, żeby papier stał się niezdatny do użycia. Najlepiej schowaj go do puszki po kawie.

Mniejsze zło

Siadaj, a nie kucaj. Wbrew przesądom większe zagrożenie stanowią bakterie, które pojawią się na Twoich dłoniach, gdy będziesz próbowała utrzymać równowagę, niż te, z którymi będziesz miała kontakt, siedząc. No, chyba że na desce są ślady widoczne gołym okiem. Pamiętaj także o żelu antybakteryjnym, który zawiera przynajmniej 57% alkoholu.

Oczyść teren

Nie lubisz preparatów zawierających alkohol prawie tak samo, jak kontaktu z bakteriami? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nazywa się Aquaint (aquaint-uk.com), pochodzi z Wielkiej Brytanii, a zakup i ściągnięcie go do nas kosztuje ok. 35 zł. To antybakteryjny sprej z kwasem podchlorawym, który występuje również w naszych organizmach. Bez problemu możesz czyścić nim ręce, telefon, a nawet szczoteczkę do zębów.

Królewna wśród drewna

Podczas ostatnich dni festiwalu toalety zawsze wyglądają koszmarnie. Dlatego skorzystanie z naturalnego przybytku pod chmurką może być najlepszym rozwiązaniem. Jak się do tego zabrać? Z animuszem (w końcu to stan wyższej konieczności) i w stylu sumo (jeśli chodzi o przysiad). To ważne, bo teren mógł być wykorzystywany do wypasu bydła, a pałeczki coli pozostają jeszcze przez kilka miesięcy po tym, gdy zwierzęta zniknęły.

Tagi: wakacje | pomysł na wakacje

Oceń artykuł:

4.30

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij