Women's Health poleca:

Macademian Girl: Styl jest w głowie

Poleć ten artykuł:

Jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce, Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) uwielbia modę i ubrania, ale nie jest zakupoholiczką. Styl to nie projektanci i marki, lecz lustro duszy. Zobacz, co powiedziała WH na temat stylu, diety, urody i relaksu.

Tamara Gonzalez Perea

  • Facebook: www.facebook.com/MacademianGirl
  • Instagram: www.instagram.com/macademiangirl
  • Wiek: 26 lat
  • Bloga prowadzi od 5 lat, w 2012 został uznany przez "Fashion Magazine" oraz magazyn "PRESS" najlepszym blogiem modowym w Polsce. W tej chwili jest to już portal, nad którym współpracuje z całym zespołem ludzi. W ramach bloga bardzo mocno stawia na poradnictwo i edukację. 

O stylu

Zawsze uważałam, że styl to część naszego wizerunku i powinien być odzwierciedleniem osobowości. Jednak dopiero w czasie studiów na Akademii Sztuk Pięknych naprawdę pokochałam modę.

Trendy są fantastyczne, ale nie należy ich traktować jako konieczności. To wskazówki, podpowiedzi stylu. W mojej szafie są ubrania z second handów, sieciówek oraz markowe, bo jestem zdania, że najlepiej poszukiwać swojego stylu mieszając różne trendy.

Jeśli ubierasz się u jednego modnego projektanta lub obnosisz się z markami, to wyglądasz trochę jak baner reklamowy i stajesz się niewolnikiem mody. Tymczasem trzeba pamiętać, że to ona jest dla nas, a nie my dla niej.

Trudno Ci znaleźć swój styl? Zwróć uwagę, za jakimi kobietami oglądasz się na ulicy. Skoro nie możesz oderwać od nich oczu, to znaczy, że ich styl jest Ci bliski. Potem poszukaj podobnych rzeczy swojej szafie.

O diecie

Kiedyś nie wyobrażałam sobie obiadu bez schabowego. Potem zauważyłam, że choć o siebie dbam, źle się czuję, brak mi energii. Moja mama uświadomiła mi, jak ogromne znaczenie ma to, co jemy. Od tego, co kładziemy na talerzu, zależy nasz wygląd, nastrój, intelekt.

Odkryłam, że mam świetne samopoczucie, gdy moja dieta obfituje w warzywa i ryby, zwłaszcza na ciepło. Ciepłe dania, w odróżnieniu od zimnych, szybko dają uczucie sytości i siły.

Tagi: Macademian Girl | blogerka modowa | stylizacje gwiazd

Oceń artykuł:

3.00

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij