Women's Health poleca:

Kate Mara i jej przepis na szczęście

Poleć ten artykuł:

Lubi bawić się modą, trening wykonuje przynajmniej 5 razy w tygodniu, a po siłowni pije zdrowe koktajle. Sławę zdobyła grając w kultowym serialu „House of Cards”. Kate Mara doskonale wie, jak spełniać swoje marzenia, dlatego może być wspaniałą inspiracją dla każdej z nas.

Nie daj się zwieść pozorom. Kate Mara jest drobna i ma bardzo dziewczęcą urodę, ale doskonale wie, jak spełniać swoje marzenia. Dzięki temu z nieśmiałej dziewczynki przeistoczyła się w gwiazdę. Sławę zdobyła grając Zoe Barnes, ambitną młodą reporterkę w kultowym serialu „House of Cards”. Poznaj jej sposoby na to, aby czuć sie dobrze we własnej skórze. Bo dopiero jeżeli taki stan osiągniesz, możesz iść podbijać świat.

Wyobraź sobie, że dostajesz rolę w „House of Cards”. Serialu, który ma zmienić oblicze telewizji, a główną rolę gra w nim dwukrotny laureat Oscara Kevin Spacey. Boisz się? Każdy by się bał. Ale nie Kate Mara. Scenarzysta serii Beau Willimon, widząc ją w akcji, przyznał, że jest „nieustraszona”. Skąd u młodej niedoświadczonej aktorki ta odwaga?

Nie myśl, że to cecha charakteru, z którą po prostu trzeba się urodzić. Kate była okropnie nieśmiałą dziewczynką. Codziennie przed szkołą spinała swoje kasztanowe włosy w kucyk, bo wydawały jej się zbyt krzykliwe i, jak sama przyznaje, „ubierała się tak, żeby nie rzucać się w oczy”. Jednak miała jedno silne postanowienie. „Od 9. roku życia dokładnie wiedziałam, co chcę robić – mówi Mara. - Wiedziałam, że chcę być aktorką i tylko na tym się koncentrowałam”.

Tagi: kate mara | aktorka | gwiazda

Oceń artykuł:

3.40

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij