Women's Health poleca:

Julia Pietrucha: pasja dodaje energii

Poleć ten artykuł:

Całą swoją energię Julia Pietrucha skoncentrowała teraz na muzyce, którą tworzy, produkuje i promuje. Całodobowy etat. Nam opowiada o tym, jak odpoczywa, dba o urodę, odreagowuje stres i jak wygląda jej dieta.

Wiek: 27 lat

Biogram: gra od 11. roku życia, w teatrze i serialach. W 2002 r. została Miss Polski Nastolatek. 15 kwietnia ukazuje się jej pierwsza płyta, do której napisała muzykę, słowa i w całości sama ją wyprodukowała.

O treningu

Przez pół roku podróżowałam po Azji z 20-litrowym plecakiem, ukulele i matą do ćwiczeń. Laos i Wietnam (6 tys. km) pokonywaliśmy na motocyklu. Musiałam rozciągać mięśnie. Wykorzystywałam każdy wolny fragment podłogi, by rozłożyć matę i poćwiczyć. To samo robię teraz, gdy kręgosłup przestaje sobie radzić po godzinach ślęczenia przy komputerze.

Joga pomaga na bóle pleców, odpręża umysł i poprawia sylwetkę. Nie lubię siłowni i ćwiczeń w grupie. W domu otwieram laptopa, wyszukuję ćwiczenia ulubionej instruktorki, rozkładam matę i wyginam się bez skrępowania, że ktoś patrzy na moje głupie miny. Trochę też biegam. Ian wyciąga mnie z łóżka jeszcze śpiącą. Po takim biegu czuję, że mogę wszystko.

O diecie

Wśród postanowień na ten rok znalazło się ograniczenie ilości tłuszczu. Półroczna podróż po Azji zaowocowała dodatkowymi kilogramami. Ja przytyłam 5 kg, a Ian 10. W kółko jedliśmy ryż albo to, co zdążyliśmy zabrać ze sobą do plecaka, czyli głównie chińskie zupki.

Po powrocie postawiliśmy na dietę wegetariańską. Nie jemy też słodyczy i wszystkiego, co przetworzone. Jakiś czas temu odkryłam u siebie uczulenie na laktozę, dlatego zrezygnowałam z nabiału i widzę poprawę! W diecie kieruję się intuicją. Gdy czuję, że coś mi szkodzi, odstawiam to i obserwuję się.

Sprawdź także, co o sobie opowiedzieli nam Paulina Holtz i Ryan Reynolds.

Tagi: Julia Pietrucha | gwiazda

Oceń artykuł:

5.00

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij