Women's Health poleca:

Gwyneth Paltrow i jej zdrowe podejście do życia

Poleć ten artykuł:

Przepis na sukces od Gwyneth Paltrow? Jedz wszystko, na co masz ochotę, realizuj trening w sposób, jaki lubisz, i pracuj nad projektami, które Cię naprawdę zajmują. Jeśli zrobisz to z głową, bez problemu zyskasz zgrabną sylwetkę, dobre samopoczucie i osiągniesz inne wymarzone rezultaty. 

Gwyneth Paltrow ma bardzo zdrowe podejście do życia. Uważa, że jeśli masz ochotę na ciastko, powinnaś je zjeść. Po prostu nie rzucaj się od razu na całe opakowanie. „Moja filozofia żywieniowa opiera się na założeniu, że nic nie powinno być wykluczone – wyjaśnia aktorka. – Nie wierzę w zakazy, dlatego jeśli moje dzieci mają ochotę na słodki napój, to go dostają”.

Dziwi Cię, jak z takim podejściem udało się jej zachować figurę dwudziestolatki? Kluczem do sukcesu jest umiejętne rozróżnienie, jakich zasad należy bezwzględnie przestrzegać, a które można łamać.

Bo Paltrow doskonale zdaje sobie sprawę, że utrzymanie odpowiedniej wagi, zrobienie kariery czy wychowanie dzieci to nie sprint, gdy możesz sobie narzucić ostre tempo i twarde warunki. Raczej długie, spokojne wybieganie, podczas którego musisz znaleźć czas, aby zachwycić się tym, co Cię otacza. „Mój plan wygląda każdego dnia tak samo – przyznaje aktorka. – Odwożę dzieci do szkoły, przez godzinę robię kardio z elementami tańca i jadę do pracy”.

Efekty osiągane przez Paltrow uzmysławiają, że aby osiągnąć swój cel, nie musisz katować się treningiem czy morderczą dietą. Wystarczy, że będziesz trenować tak jak lubisz, ale za to regularnie i bez żadnych wymówek. To samo dotyczy pracy. Bo choć zapewne znasz Gwyneth z wielkiego ekranu i widziałaś ją w filmie „Bezwstydny Mortdecai” z Johnnym Deppem w roli głównej czy „Kochankowie”, ona na co dzień zajmuje się portalem Goop.

„Serwis powstał jako odpowiedź na moje własne pytania – mówi Gwyneth. – Chodziło o to, aby nawiązać współpracę z ekspertami, którzy myślą przyszłościowo. Zastanowić się, co jest kolejną wielką ideą”. Bo nie od dziś wiadomo, że najlepiej pracuje się na własnych warunkach i nad tym, co Cię najbardziej interesuje. 

Zobacz, jak robić karierę jak kobieta.

Tagi: Gwyneth Paltrow

Oceń artykuł:

5.00

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij