Women's Health poleca:

Lekcja życia

Propozycje filmowe od WH Lekcja życia

Dobre filmy na wieczór: 3 propozycje

Na długie wieczory przyda się dobry film. Żeby nie tracić czasu na skakanie po kanałach i grzebanie w sieci, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji filmowych.

Nagroda Nobla, Bob Dylan Lekcja życia

Nagroda Nobla: laureaci, ciekawostki, historia [TEST WIEDZY]

Ile lat miał najmłodszy noblista? Czy można odmówić odebrania Nagrody Nobla? Dlaczego Maria Skłodowska Curie wymiatała? Sprawdź swoją wiedzę w naszym teście dotyczącym Nagrody Nobla.

klaps Lekcja życia

Ile wiesz o kinie? Test konesera [SPRAWDŹ SIĘ]

Bergman, Polański, Buñuel – mówią Ci coś te nazwiska? Jeśli tak, wchodź śmiało i spróbuj swoich sił w naszym quizie. Dla wszystkich amatorów dobrego kina przygotowaliśmy kilka pytań dotyczących filmowej klasyki i jej twórców.

Instagram, Louise Delage Lekcja życia

Louise Delage: alkoholizm na Instagramie? [galeria]

Louise Delage jest piękna, młoda i popularna. Swoje życie (zagraniczne podróże, imprezy ze znajomymi, wypady do restauracji) dokumentowała na Instagramie. Wszystko pięknie? Nie do końca.

łóżko Lekcja życia

Dobry sen: zadbaj o swoje łóżko

Jeżeli często bywasz zmęczona, niewyspana i obolała, to spójrz na swoje łóżko i zastanów się, kiedy ostatni raz robiłaś z nim porządek. Dawno? Najwyższa pora to zmienić!

rośliny Lekcja życia

Zdrowe rośliny, które oczyszczają powietrze

Twój dom i Twoje samopoczucie potrzebuje roślin. Okazuje się, że mogą ochronić Twoje wnętrze przed pleśnią, pomóc zasnąć i sprawić, że nie złapiesz infekcji.

Patrick Wilson Lekcja życia

5 pytań do Patricka Wilsona

Woli kobiety z makijażem czy bez? Jakie jest jego ulubione danie? Co sądzi o publicznym okazywaniu uczuć? I jakiej muzyki słucha? Zobacz, co Patrick Wilson opowiedział nam o sobie.

Kasia Sokołowska Lekcja życia

Kulisy sesji zdjęciowej z Kasią Sokołowską [wideo]

Ciekawi Cię, jak wygląda praca redakcji od kuchni? Specjalnie dla naszych Czytelniczek przygotowaliśmy wideo zza kulis sesji zdjęciowej z Kasią Sokołowską.

kobieta Lekcja życia

Muzyczna klasyka: czyja to piosenka? [TEST WH]

Są takie piosenki, które wypada znać niezależnie od metryki. Dopasuj tytuły kawałków do wykonawców i sprawdź swoją wiedzę na temat muzycznej klasyki.

Ida Nowakowska Lekcja życia

Ida Nowakowska: jestem szczęściarą

Ida Nowakowska szybko odkryła swoją drogę, co ułatwiło jej wiele życiowych decyzji. Zobacz, co opowiedziała nam o swojej diecie, karierze, sporcie i dbaniu o urodę.

Natalie Dormer Lekcja życia

Natalie Dormer: jej gra o tron

Natalie Dormer – aktorka znana z roli Margaery Tyrell w "Grze o tron" – zdradza, jak odkryć swoje wewnętrzne piękno i znaleźć spokój w życiu.

kobieta Lekcja życia

Kredyt studencki: co warto o nim wiedzieć

Wyjechałaś daleko od domu i rozpoczęłaś studia na wymarzonym kierunku? Nie masz jednak pomysłu, skąd wziąć pieniądze na stancję, jedzenie i książki? Rozwiązaniem może być kredyt studencki.

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij