Women's Health poleca:

Kariera

Kariera

TED: najlepsze prezentacje [TOP 10]

Bez wychodzenia z domu, leżąc w dresiku na kanapie, możesz oglądać wykłady prowadzone przez światowej sławy specjalistów. Oto nasze propozycje najciekawszych prezentacji TED.

kobieta Lekcja życia

Kredyt studencki: co warto o nim wiedzieć

Wyjechałaś daleko od domu i rozpoczęłaś studia na wymarzonym kierunku? Nie masz jednak pomysłu, skąd wziąć pieniądze na stancję, jedzenie i książki? Rozwiązaniem może być kredyt studencki.

kobieta Kariera

Czy zagraża Ci wypalenie zawodowe? [TEST WH]

Z dnia na dzień czujesz się coraz bardziej zmęczona? Masz coraz mniej energii do pracy i mniej czasu dla znajomych i faceta? Ciągle jesteś zestresowana? Sprawdź, czy nie zagraża Ci wypalenie zawodowe.

businesswoman Kariera

Własny biznes: zbuduj wymarzoną karierę

W pracy na etacie nie ma nic złego. Chyba, że masz ochotę na więcej. Wtedy, zamiast śnić na jawie, przygotuj dobry biznesplan i zacznij działać.

praca, kariera, relaks, biuro Kariera

Sposób na większą kreatywność i inne ciekawostki o pracy mózgu

Poznaj prosty i skuteczny sposób na zwiększenie kreatywności i dowiedz się, jaki zapach pomaga w pokonaniu stresu. Oto najnowsze ciekawostki dotyczące pracy mózgu.

kariera, praca Kariera

Czy nadajesz się na szefową? [TEST WH]

Marzy Ci się kierownicze stanowisko? Chciałabyś zarządzać większą grupą ludzi? Najpierw sprawdź w naszym teście, czy masz w sobie potencjał na dobrą szefową.

kariera Kariera

Nadgodziny: bądź asertywna

Szef, koleżanki albo Twoja ambicja zmuszają Cię do brania ze sobą roboty do domu? Pamiętaj, nadgodziny to nie obowiązek - zawsze możesz odmówić. Wystarczy krótki trening asertywności.

kariera Kariera

Praca zdalna: sama sobie szefem

Zamiast chodzić codziennie do biura, wolałabyś raz albo dwa razy w tygodniu zostać w domu? To możliwe. Zobacz, jak przekonać przełożonych i zorganizować sobie pracę w domu.

kandydaci, rozmowa o pracę Kariera

Rozmowa kwalifikacyjna: reakcja organizmu

Podczas rozmowy rekrutacyjnej starasz się wypaść jak opanowana profesjonalistka. Niestety, Twoje ciało ma inny pomysł.

praca na pół etatu Kariera

Praca na pół etatu: jasne i ciemne strony

Nadgodziny to Twój chleb powszedni? Chciałabyś mieć więcej czasu dla siebie? Poznaj zalety i wady pracy na pół etatu i dokonaj właściwego wyboru.

fot. Lucky Business 2015/shutterstock.com Kariera

6 oznak, że możesz niedługo dostać wypowiedzenie

Zwolnienie z pracy to jeden z trudniejszych momentów w życiu. Ciężko pogodzić się z faktem, że Cię to spotkało, a przecież tak się starałaś. Zobacz, co zwiastuje zbliżające się wypowiedzenie.

fot. Getty Images Kariera

Praca na szóstkę: awans w zasięgu ręki

Pamiętaj, że nie ma lepszego miejsca ani czasu na podwyżkę i awans niż tu i teraz! Poznaj 6 kroków, dzięki którym Twoja ścieżka kariery zacznie się rozwijać we właściwym kierunku.

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij