Women's Health poleca:

Twój trening na piękne ciało

Poleć ten artykuł:

Według przeprowadzonej wśród Was ankiety najlepsze ciało ma Jessica Alba. Smukła, jędrna i wysportowana Jess robi wrażenie, ale wzdychanie do jej plakatu w garażu zostaw facetom. Wykonuj nasz trening regularnie, a fotki z wakacji będą cieszyły, jak nigdy! Sprawdź zestaw ćwiczeń od WH i zafunduj sobie płaski brzuch.

Najpierw sprawdź kilka naszych patentów na zgrabną figurę, a potem przejdź na następną stronę i rozpocznij trening z WH.

Smukłe ramiona

Twoje ramiona są przyzwyczajone do noszenia wcale nielekkiej torebki, zakupów lub dziecka. Dlatego lekkimi hantelkami nie zarysujesz mięśni ramion i obręczy barkowej (wszystko to, co odsłania bluzka na ramiączkach). Na siłowni sięgnij po nieco cięższe żelastwo. Eksplozywne ruchy, jak np. wyciskanie hantli stojąc, pozwolą Ci dźwignąć więcej, niż sądzisz.

Do dzieła: stojąc, ustaw stopy na szerokość bioder. W prawej dłoni na wysokości barków trzymaj hantel lub kettlebell (łokieć zgięty, wnętrze dłoni na zewnątrz).

Ugnij kolana i szybko wstań, jednocześnie wypychając hantel nad głowę. Po chwili wolnym ruchem wróć z ciężarkiem do wysokości barku. Zrób 3 serie po 8-10 takich powtórzeń.

Szczupłe nogi

Dynamiczne ćwiczenia, takie jak burpees (padnij-powstań lub krokodylki) i wyskoki z przysiadu, rzeźbią mięśnie nóg i spalają tłuszcz, więc jeśli myślisz o miniówce, zaprzyjaźnij się z nimi.

Zrób jak najwięcej powtórzeń w 20 s, odpoczywaj przez 40 s. Powtórz 5 razy jako dodatek do treningu siłowego albo ok. 20 razy w ramach oddzielnego treningu.

Jędrna pupa

Jeżeli chcesz nadać subtelniejszych kształtów swoim pośladkom, dołóż obciążenie, robiąc wykroki lub przysiady. Nie może być za lekko: 8-10 powtórzeń powinnaś wykonać ze sporym wysiłkiem (ale też nie walcząc o ustanie na nogach).

Dla początkujących na start wystarczą 3-6-kilogramowe hantle. A jeśli szukasz całego planu treningowego, który podniesie Twoją pupę, zobacz najlepsze ćwiczenia na jędrne pośladki.

Ciało bez tabu

69% kobiet ukrywa swój brzuch pod ciuchami, a 46% wykorzystałoby magiczną różdżkę do poprawienia tej części ciała. Przekazujemy zaklęcia w Twoje ręce – na kolejnej stronie znajdziesz ćwiczenia, które spełnią Twoje marzenia o czarującym brzuchu (i nie tylko).

Tagi: trening | zgrabna sylwetka | ćwiczenia na brzuch

Oceń artykuł:

3.40

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij