Women's Health poleca:

Trening dla kobiet: na mięśnie i spalanie tłuszczu

Poleć ten artykuł:

Treningi z solidnym obciążeniem zacznij mieszać z ćwiczeniami siłowymi bez sprzętu. Nie tylko szybciej spalisz tłuszcz i wyrzeźbisz mięśnie, ale także dodasz sobie energii, zapominając o znaczeniu pojęcia „jesienny marazm”.

Twój trening

Pierwszy z treningów składających się na ten program bazuje na ćwiczeniach siłowych (wykonuj je powoli i jak najdokładniej). Drugi to 4 dynamiczne ćwiczenia, którymi spalisz mnóstwo kalorii, jednocześnie poprawiając balans i koordynację. Taka mieszanka to dla Twojego ciała podwójny bodziec do spalania tłuszczu i rzeźbienia mięśni, lecz nie tylko. Już po tygodniu pracy z tym programem poczujesz się naładowana energią jak nigdy dotąd.

Instrukcja obsługi

Wykonuj na zmianę Treningi A i B 3 razy w ciągu 7 dni, odpoczywając dzień między sesjami. Zapomnij o wolnym w weekend – tym razem nie poświęcasz go na pełną regenerację. Jeśli rozpoczęłaś więc tydzień w poniedziałek Treningiem A, Trening B zrób w środę, aby w piątek znów wykonać Trening A. W niedzielę powtórz Trening B, a następny tydzień rozpocznij nie w poniedziałek, lecz we wtorek (następny trening w czwartek).

Nawigacja

Ćwiczenia składające się na Trening A rób w 3 seriach po 8-10 powtórzeń. Dopiero po wykonaniu wszystkich serii poprzedniego ćwiczenia przejdź do następnego. Ćwiczenia Treningu B wykonuj natomiast jedno po drugim, łącząc je w obwód. Rób po 12-15 powtórzeń każdego ruchu. Odpoczywaj między ćwiczeniami według potrzeb, starając się, by pauza nie trwała dłużej niż 45 s. Po pełnym obwodzie odpocznij 2 minuty i powtórz całość jeszcze 2 x.

Przejdź na kolejną stronę i rozpocznij trening z WH.

Tagi: trening siłowy | ćwiczenia z hantlami | spalanie tłuszczu

Oceń artykuł:

4.30

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij