Women's Health poleca:

Trening wg Anny Kaiser: tak ćwiczy Shakira

Poleć ten artykuł:

Nawet jeżeli za nic w świecie nie potrafisz powtórzyć słynnego ruchu biodrami Shakiry – możesz być równie sprawna jak ona! Wypróbuj trening zaprojektowany specjalnie pod charakterystyczny, taneczny styl kolumbijskiej piosenkarki.

Chcesz szybko wrócić do formy? Dobrze się składa, bo mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy trening, który specjalnie dla piosenkarki stworzyła Anna Kaiser, trenerka i właścicielka AKT InMotion Studio w Nowym Jorku.

Dzięki niemu Shakira błyskawicznie wróciła do formy po urodzeniu dziecka. „Te ćwiczenia wyglądają trochę jak zabawa, ale są niesamowicie skuteczne” – mówi Anna, która jest jednocześnie tancerką w muzycznym klipie Shakiry „She Wolf”.

Trening, zaprojektowany specjalnie pod charakterystyczny, taneczny styl piosenkarki, w błyskawicznym tempie spala tłuszcz i kalorie, rzeźbi sylwetkę, poprawia krążenie i dotlenia cały organizm.

Pierwsze trzy ćwiczenia powodują wzrost tętna, wzmacniają mięśnie dolnych partii ciała oraz poprawiają elastyczność. Ćwiczenia wykonuj jedno po drugim, łącząc je w obwód i robiąc tyle powtórzeń, ile zdołasz w wyznaczonym czasie – bez przerw na odpoczynek. Następnie przejdź do pozostałych trzech ćwiczeń, które koncentrują się na górnej połowie ciała, angażując wszystkie mięśnie: od rąk i ramion po mięśnie brzucha i pośladków.

No i na co jeszcze czekasz? Przejdź na następną stronę, puść swoją ulubioną muzykę i do dzieła!

Tagi: trening | spalanie tłuszczu | Shakira | Anna Kaiser

Oceń artykuł:

4.00

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij