Women's Health poleca:

Trening na spalanie tłuszczu

Poleć ten artykuł:

Nie musisz spędzać długich godzin w fitness klubie, aby niechciane zapasy tłuszczyku zniknęły w końcu bez śladu. Lepszy będzie intensywny trening, który wymodeluje Twoją sylwetkę w naprawdę ekspresowym tempie.

Droga do wąskiej talii i płaskiego brzucha oparta jest na jednej prostej zasadzie: chcesz zrzucić kilka kilogramów, musisz spalić więcej kalorii niż zazwyczaj. Ten krótki program treningowy, na który składają się tylko 4 ćwiczenia, pozwoli Ci wprowadzić tę zasadę w życie bez żadnych diet cud czy spędzania godzin w siłowni.

W każdym z tych ćwiczeń – łatwych tylko do momentu, aż ich spróbujesz - pokonujesz grawitację, unosząc swoje ciało i amortyzując jego lądowanie. Efekt?“ Przez 15 minut mocno pracuje wiele mięśni Twojego ciała naraz, a zbędny tłuszcz wypala się szybciej niż w hutniczym piecu.

Cztery kroki do płaskiego brzucha - ćwiczenia na spalanie

Rób od 12 do 16 powtórzeń każdego ćwiczenia, odpoczywając między nimi 15 sekund (ze stoperem w ręku!). Gdy zrobisz wszystkie 4, odpocznij 1 minutę i powtórz całość jeszcze 2 razy.

Zrób ten trening 3 razy w tygodniu albo za każdym razem, gdy pofolgujesz sobie przy stole, lub po prostu poczujesz, że powinnaś zrzucić co nieco. Przejdź na następną stronę i rozpocznij trening.

Tagi: spalanie tłuszczu | jak przyspieszyć metabolizm

Oceń artykuł:

3.20

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij