Women's Health poleca:

Trening dla par - propozycje ćwiczeń dla dwojga

Poleć ten artykuł:

Chcesz ćwiczyć razem ze swoim facetem? Oto program przygotowany specjalnie dla Was. Tych sześć prostych ćwiczeń wystarczy, by wzmocnić całe ciało, poprawić sylwetkę i cieszyć się silnym i płaskim brzuchem. Tobie dadzą kocie ruchy i płaski brzuch, jemu sześciopak, siłę i szybkość.

Brzuch to jedyna część ciała, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, która powinna być płaska. Pracujemy nad tym, jakby od takiego brzucha bardzo wiele zależało. Bo zależy - chociaż z innych powodów niż sądzisz.

Wiele osób przekonuje, że nowych znajomych ocenia nie po urodzie, ale po tym, co jest w środku. Ja też, ale mam na myśli to, co jest między pasem a szyją. Zarówno gdy patrzę od przodu, jak i od tyłu. Bo płaski brzuch i proste plecy mówią praktycznie wszytko o ich właścicielu. Wystarczą trzy spojrzenia, by ocenić zdrowie, siłę i wytrzymałość. Możesz poznać nawet charakter, bo brzuch "płaski inaczej" świadczy przecież o braku silnej woli. Albo o braku wiedzy, jak się go pozbyć. Oto krótki przepis. Dla Ciebie i Twojego mężczyzny.

Dzięki medycynie wydłuża się, co prawda, długość naszego życia, ale trudno powiedzieć, że jest ono zdrowsze. Praca za biurkiem, odpoczynek w pozycji telewizyjnej, ruchome schody i windy sprawiają, że coraz więcej jest cukrzyków, osób otyłych, mających problemy ze stawami itd. Dzieci są coraz zdolniejsze i mądrzejsze, ale też coraz mniej sprawne; konsola nie zastępuje, niestety, prawdziwego meczu.

Nawet ci, którzy systematycznie biegają czy chodzą do fitness klubu, robią to, by po prostu lepiej wyglądać. Widok szczuplejszej figury w lustrze jest co prawda miły, ale czasem nie przekłada się na jakość życia poza klubem. Aby tak było, musisz trenować cały organizm jako całość, nie tylko jego poszczególne części.

Na początek zacznij od tych ćwiczeń, które przedstawiamy w dalszej części artykułu. To 6 propozycji, tylko nieznacznie zmodyfikowanych w stosunku do tego, co już być może robisz. Szybko jednak zobaczysz, jak różne są ich efekty. Dadzą Ci kocie ruchy i płaski brzuch,  aTwojemu facetowi "tarkę", siłę i szybkość. Na początek jednak trochę teorii, która pomoże Ci lepiej zrozumieć znaczenie mięśni brzucha dla całego Twojego ciała.

Tagi: trening dla par | ćwiczenia na brzuch | ćwiczenia dla par

Oceń artykuł:

3.70

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij