Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Test: Jaki trening będzie dla Ciebie najlepszy?

W gąszczu oferowanych przez fitness kluby zajęć nie jest łatwo się na coś zdecydować. Ale od czego masz nas? Ty odpowiadasz na 8 pytań, a my podpowiadamy, który rodzaj treningu będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy. Gotowa?

fitness, przyjaciółki fot. shutterstock

Lubisz ćwiczyć w grupie czy solo? Twój cel to 6-pak na brzuchu czy może po prostu chcesz się trochę poruszać? Wolisz spokojne formy aktywności fizycznej czy porządny wycisk na siłce? Rozwiąż nasz test i zobacz, który rodzaj treningu do Ciebie pasuje!

Rozpocznij QUIZ

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Właśnie szukam ciekawych opcji dla siebie. Zaczynam swoją przygodę ze sportem, chcę schudnąć i szukam inspiracji. Pomocny był dla mnie również ten artykuł http://trenerpersonalny-poznan.pl/2017/08/24/jaki-trening-jest-dla-mnie-dobry-czyli-jak-dobrac-odpowiedni-dla-siebie-trening/
  ~wiolkaS, 2017-08-25 12:05:10
 • avatar
  zgłoś
  Dla mnie najlepszy jest trening w 36 minut - ten typ treningu daje naprawdę super efekty, a poswieca sie na niego niecałą godzinę! Jak dla mnie to idealne rozwiązanie :) Obecnie mieszkam w Łomiankach i cieszę się, że ta opcja niedługo będzie u nas też dostępna w SportUnit!
  ~eliza, 2017-07-28 11:48:39
 • avatar
  zgłoś
  Test sprawdza, jaki rodzaj ruchu obecnie preferuje, a nie, który powinnam wybrać. W trakcie jego "rozwiązywania" wiedziałam jaka będzie finałowa podpowiedź. Test w zasadzie pyta, co obecnie robię. Może by tak ułożyć jakiś wiarygodny test, który podpowie: chcesz schudnąć- zajmij się x, chcesz wzmocnić mięśnie, ale masz mało czasu- zajmij się y.
  ~Lipa, 2016-05-15 19:43:44
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij