Women's Health poleca:

Taniec: trening na parkiecie

Poleć ten artykuł:

Pokaż swój prawdziwy temperament. Taniec to świetny sposób na trening po godzinach. Dzięki niemu zbudujesz zgrabną sylwetkę w rytmie ulubionej muzyki. Salsa? Hip-hop? Zumba? Oto przyspieszony kurs na królową parkietu pod okiem najlepszych tancerzy – ekipy Fair Play Crew.

Jeżeli do tej pory nie wyciągnął Cię na parkiet Patrick Swayze ani żadna z pięciu części „Step Up”, to znaczy, że bardzo potrzebujesz lekcji tańca. Z tym zestawem ćwiczeń przekonasz się, jakie to proste, i nie będziesz już chciała wrócić do innego treningu. Imprezuj bez wyrzutów sumienia - w weekendy zamień fitness klub na klub nocny, a Twoja kondycja, sylwetka i znajomi będą Ci bardzo wdzięczni.

Skończ z wieczornym oglądaniem programów tanecznych - sama zostań królową nocy. Teraz niech inni patrzą. To jak, można Panią prosić do tańca?

Izolacje

Dobrą tancerkę od cioci z wesela odróżnia poziom kontroli swojego ciała. Ćwiczenia, które znajdziesz na następnych slajdach sprawią, że będziesz jego panią. Lubisz muzykę klubową? Włącz pop, house czy r’n’b. Z kolei latynoskie rytmy zapewni salsa i reggaeton.  

Zobacz, jakich jeszcze form aktywnego wypoczynku warto spróbować dla lepszego samopoczucia i ładniejszej figury.

Tagi: Fair Play Crew | taniec

Oceń artykuł:

5.00

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij