Women's Health poleca:

Próba sił: podciąganie na drążku

Poleć ten artykuł:

Wyrzuć „nie” ze słownika, wykonaj nasz plan treningowy i zobacz, jak się podciągać na drążku. Później spójrz z dumą w lustro i ciesz się seksownie wyrzeźbionymi plecami, ramionami i brzuchem. Sprawdź nasze ćwiczenia z drążkiem do podciągania.

Przekonać nas do podciągania na drążku jest chyba równie trudno co naszych facetów do coniedzielnej wizyty u naszych mam. To fitnessowy Mount Everest, na szczyt którego nawet nie próbujemy dotrzeć.

Boimy się podrażnienia dumy – jeśli od czasów szkolnych z drążkiem nic do czynienia nie miałyśmy, to trudno zakładać, że teraz bez problemu sobie z nim poradzimy. A taką porażkę, zwłaszcza gdy wszyscy dookoła patrzą, może nam być trudno przełknąć. Mimo wszystko czas na kilka faktów.

Podciąganie na drążku podchwytem jest jednym z najlepszych ćwiczeń z ciężarem własnego ciała, jakie wymyślono. Buduje i rzeźbi plecy, barki, mięśnie ramion, przedramion i korpusu. I motywuje do walki ze zbędnym balastem, bo przecież im więcej ważysz, tym więcej musisz przenieść do góry.

Nasz plan nie wymaga od Ciebie porzucenia dotychczasowej fitnessowej rutyny. Dodaj, zgodnie z wytycznymi obok, jedno z podanych ćwiczeń do swojego treningu, a już po 6 tygodniach będziesz podciągać się na drążku i cieszyć się z wyrzeźbionej góry ciała.

Wyzwanie WH

1. Zapisuj swoje postępy.

2. Ćwicz z koleżankami (albo swoim facetem) i motywujcie się nawzajem do treningów.

3. Nagraj wideo ze swojej pierwszej udanej próby.

4. Podziel się z nami swoimi rezultatami na naszym profilu na Facebooku.

Tagi: trening | podciąganie na drążku

Oceń artykuł:

3.20

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij