Women's Health poleca:

Plan treningowy: zgrabna sylwetka w 4 tygodnie

Poleć ten artykuł:

Nie chcesz po prostu czuć się dobrze w swoim ciele, ale osiągnąć szczytową formę? Oto zestaw ćwiczeń łączący trening siłowy i trening kardio. Wykonaj go, a po 4 tygodniach zobaczysz w lustrze lepszą siebie.

Kilka razy próbowałaś już wygrać walkę o lepszą sylwetkę, lecz po paru rundach rzucałaś na ring ręcznik. Jednak tym razem się uda. Przyczyn poprzednich niepowodzeń może być kilka, lecz nie chodzi o to, by szukać winnych. Zamiast na tym, co było, skup się na przyszłości. Przede wszystkim na bok odsuń wszelkie wymówki: od kaca po natłok zajęć czy wyjazdy służbowe.

Twój cel jest jasny: zyskać większą energię, lepszą sylwetkę i samopoczucie. Jedyne, co musisz teraz zrobić, to ten cel zrealizować. A to wcale nie będzie takie trudne, bo oto przed Tobą intensywny program treningowy, dzięki któremu po 4 tygodniach, co prawda, będziesz mogła osiąść na laurach, lecz na pewno tego nie zrobisz. Efekty, które zobaczysz w lustrze, wzmocnią bowiem Twoją wolę walki. I będziesz chciała jeszcze więcej.

Wykonuj na zmianę trening siłowy i trening kardio przez 5 kolejnych dni tygodnia. Weekend poświęć na odpoczynek (albo na aktywną regenerację: pójdź na basen, zajęcia jogi albo pograć w siatkówkę z koleżankami).

Tagi: plan treningowy | trening siłowy | trening kardio

Oceń artykuł:

2.80

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij