Women's Health poleca:

Plan treningowy WH: 28 dni do pięknej figury

Poleć ten artykuł:

Marzysz o płaskim brzuchu i zgrabnej sylwetce? Aby to osiągnąć, wystarczą Ci 4 tygodnie i 2 treningi. Nie wierzysz? Z nami przekonasz się, że to możliwe. Chwyć za hantle i piłkę lekarską, a szybko wymodelujesz ciało i spalisz setki kalorii.

Nie musisz robić wszystkich ćwiczeń świata, by totalnie przemodelować sylwetkę. Sekret także w tym wypadku tkwi nie w ilości, a w jakości. Właśnie dlatego nasz 4-tygodniowy plan, dzięki któremu tłuszcz zastąpisz wyrzeźbionymi mięśniami, to tylko 8 prostych ruchów, które sama możesz zrobić w domu. Brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe? Tak, ale tylko dlatego, że nie wspomniałyśmy jeszcze o intensywności...

Twój trening

Na ten program składają się dwa treningi. Pierwszy z nich angażuje do pracy całe Twoje ciało, budując i rzeźbiąc mięśnie, a także – dzięki swojej intensywności – gwarantując setki spalonych kalorii. Drugi trening to sesja, której zadaniem jest wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie brzucha . Oba treningi możesz zaliczyć w domu, o ile oczywiście kilka par hantli o różnej wadze i piłka lekarska wciąż zajmują mało zaszczytne miejsce za Twoją kanapą.

Instrukcja obsługi

Ćwiczenia Treningu A wykonuj jedno po drugim, łącząc je w obwód. Ustaw timer na 12 30-sekundowych rund (odpoczynek również zaplanuj na 30 sekund).

Podczas każdej stacji rób jak najwięcej poprawnych i szybkich powtórzeń. Po zakończeniu wszystkich 4 ćwiczeń powtórz od razu całość jeszcze 2 x (stąd 12 rund). Ćwiczenia Treningu B rób w 2-4 seriach, odpoczywając 30 s między seriami. Rób jak najwięcej powtórzeń w każdej serii.

Nawigacja

Trening A wykonuj 3 razy (poniedziałek, środa, piątek), a Trening B 2 razy w tygodniu (wtorek i czwartek). Sobotę i niedzielę poświęć na aktywną regenerację.

Jeśli ćwiczysz już od jakiegoś czasu i chcesz dać sobie jeszcze większy wycisk, wydłuż czas przeznaczony na ćwiczenie w Treningu A do 40 sekund (skracając przerwę do 20 s) albo wydłużając całość do 5 rund. Analogicznie zwiększ ilość serii albo skróć czas odpoczynku w Treningu B. Przejdź na następną stronę i rozpocznij trening z WH.

Tagi: trening | trening fitness | plan treningowy | hantle | piłka lekarska | zestaw ćwiczeń

Oceń artykuł:

2.80

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij