Women's Health poleca:

Jennifer Aniston: przepis na zdrowy styl życia

Poleć ten artykuł:

Jennifer Aniston skończy w tym roku 46 lat, ale formy zazdroszczą jej nawet nastolatki. Trudno się nie zgodzić, że Jen wygląda rewelacyjnie, jak na swój wiek. Jak ona to robi?

Przede wszystkim małe sprostowanie: Jen wygląda doskonale na każdy wiek! A to wszystko dzięki temu, że prowadzi aktywny tryb życia, zdrowo się odżywia i dużo ćwiczy. Brzmi jak banał, bo przecież każdy, kto dobrze wygląda, mówi dokładnie to samo. Przyjrzyjmy się więc dokładnie sposobom Jennifer na utrzymanie superformy. Zapoznaj się z 9 wskazówkami, według których żyje gwiazda i ciesz się piękną figurą i zdrowiem niezależnie od wieku.

1. Urozmaicaj ćwiczenia

„Miksowanie różnych ćwiczeń da gwarancję, że szybko się nie znudzisz. Poza tym jest to niezły szok dla mięśni przyzwyczajonych do jednego treningu” (źródło: Women's Health).

Dla najlepszych efektów połącz trening kardio z siłowym, a rok 2015 będzie Twój.

2. Kluczem do sukcesu jest umiar

„Na co dzień jem zdrowo i sporo trenuję, ale kiedy mam na coś wielką ochotę – nie odmawiam sobie. Nie mam zamiaru się głodzić lub chodzić wciąż sfrustrowana. Moja rada: po prostu nie jedz śmieci codziennie” (źródło: InStyle UK).

3. Ćwicz jogę

„Joga w pewien sposób pomaga przygotować się na wszystko” (źródło: E!).

Jeśli czujesz, że nawet joga Ci nie pomaga i wciąż jesteś zestresowana, spróbuj zwalczyć problem dietą. Sprawdź, co jeść na stres: 7 zdrowych propozycji.

4. Trening może uzależniać – i dobrze!

„Bardzo łatwo jest się uzależnić od tego wspaniałego uczucia, które towarzyszy Ci, gdy cała spocona dobiegniesz do celu. To budzi Twoje ciało, satysfakcja gwarantowana, będziesz chciała więcej!” (źródło: Now Magazine).

Tagi: Jennifer Aniston | gwiazda

Oceń artykuł:

4.10

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij