Women's Health poleca:

Jak schudnąć 2 kg? Zobacz, jak trenować!

Poleć ten artykuł:

Skuteczne ćwiczenia są dopasowane do Twoich potrzeb jak idealna garsonka szyta na miarę. Wypróbuj nasz specjalny plan treningowy i zobacz, jak schudnąć 2 kg – bez efektu jojo, na zawsze.

Dobierasz krem do rodzaju cery, cień do powiek pod kolor oczu, a sukienki do swojej figury. Podobnie powinnaś podchodzić do treningów. Wiesz dobrze, czego potrzebuje Twoje ciało: małej korekty czy dużej zmiany. Działaj skutecznie – połącz swój cel z naszym treningiem i wskazówkami dietetycznymi.

Teoretycznie zrzucanie wagi powinno być proste jak dwa razy dwa albo nawet łatwiejsze równanie: od przyjemności odjąć te najsłodsze, a do codziennej rutyny dodać więcej ruchu. W praktyce nie tak łatwo o dobry wynik = waga w dół.

Nawet jeśli Twoja lodówka świeci zdrowym przykładem, a w dresach spędzasz więcej czasu niż w spódnicy, nie masz gwarancji widocznych efektów. Musisz działać precyzyjnie, w zależności od tego, czy do wymarzonej wagi brakuje Ci dwóch kilogramów, czy liczba ta jest dwucyfrowa.

Najlepiej jeśli połączysz spalające tłuszcz kardio z podkręcającymi metabolizm ćwiczeniami siłowymi. Oddajemy w Twoje ręce dopasowany do potrzeb osoby chcącej schudnąć 2 kg plan treningowy i porady żywieniowe, które wprowadzone w życie pozwolą w końcu osiągnąć wymarzony wynik. Bez względu na to, jaka liczba oznacza dla Ciebie sukces – z nami Ci się uda.

Jak schudnąć 2 kg?

Tak niewiele, no prawie nic, a najtrudniej się takiej niedoskonałości pozbyć. Im bardziej zbliżasz się do swojej idealnej sylwetki, tym trudniej o widoczny postęp. Organizm chroni bezpieczną bazę zasobów i gdy czuje, że traci zapasy, mobilizuje się podwójnie, by ich bronić. Spadek wagi uruchamia procesy obronne, które nie ułatwią Ci rozbicia ostatniego bastionu tłuszczyku. Pora wytoczyć plyometryczne działa, żeby wydrzeć jeszcze co nieco ze spiżarni organizmu.

Ćwiczenia plyometryczne to dynamiczne ruchy, które świetnie budują wiele mięśni jednocześnie i szybko podnoszą tętno. Takie działanie oznacza jedno: ekstremalne spalanie kalorii. To ostatnia faza długiej walki o sylwetkę. Wydobędzie zarysy mięśni z najbardziej zatwardziałych tłuszczowych twierdz i ujawni ciało, jakiego Ci długo brakowało. Wypróbuj także przygotowany przez nas trening plyometryczny, który spala mnóstwo kalorii.

Wykonuj 3-5 obwodów poniższych ćwiczeń. Każdy ruch powtarzaj 8-10 razy, nie odpoczywaj między ćwiczeniami. Po całej serii zrób minutową przerwę. Trenuj tak 2-3 razy w tygodniu i zacznij szykować dżinsy na premierowe wyjście w nowym rozmiarze.

Przejdź na kolejną stronę i rozpocznij trening z WH.

Tagi: zestaw ćwiczeń | jak schudnąć | trening plyometryczny | jak schudnąć 2 kg

Oceń artykuł:

3.00

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij