Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Jak ćwiczyć na bieżni? [20-min. plan treningowy]

Chcesz w ekspresowym tempie spalać tłuszcz? Przygotowaliśmy dla Ciebie 20-minutowy trening cardio na bieżni. Ustawiaj nachylenie wg naszych wskazówek, a szybko zapomnisz o dodatkowych kilogramach. Przed Tobą efektowny trening interwałowy.

bieżnia, siłownia, bieganie fot. shutterstock.com

Twój sprzęt: bieżnia elektryczna

Dreptanie w miejscu przestaje być nudne, gdy zabawisz się przyciskami na konsoli zawiadującymi nachyleniem i prędkością. Wykorzystaj możliwości bieżni, a krągłości z brzucha znikną, za to pojawią się tam, gdzie powinny (podpowiedź: pod szortami).

Zanim zaczniesz: oceń, jak szybko jesteś w stanie biec przez minutę na bieżni. To maksymalna prędkość, z jaką będziesz trenować. W tym treningu zacznij o 4 km/h wolniej od swojej maksymalnej prędkości. Zatem jeśli Twój max to 13 km/h, zacznij pierwszy interwał z prędkością 9 km/h. Zrób 2-3 minuty rozgrzewki, truchtając na bieżni.

Poniższą tabelkę wydrukuj, zrób zdjęcie lub dodaj ten artykuł do zakładek na smartfonie i odpal podczas kolejnej wizyty na siłce.

Na siłce znajdują się także inne sprzęty. Do treningu kardio posłuży Ci orbitrek, a do treningu siłowego maszyny, które na pierwszy rzut oka mogą przerażać, ale z naszym przewodnikiem nie będą straszne.

WH 03/2016

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a tym sezonie wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety 
    maryska85, 2017-06-05 22:27:56
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij