Women's Health poleca:

Jak ćwiczyć, gdy masz ponad 20, 30, 40 lat?

Poleć ten artykuł:

Nieważne, że jesteś dwudziesto-, trzydziesto- czy czterdziestolatką i dopiero zaczynasz ćwiczyć. Ważne, że w końcu to zrobiłaś. Jak być fit pomimo upływu lat? Zobacz wskazówki dla aktywnych w każdym wieku.

Odłóżmy tę bajkę między inne, czyli tam, gdzie jej miejsce. Twoje ciało wcale nie starzeje się z każdym kolejnym dniem, miesiącem, rokiem, dekadą. Jasne, zmienia się, ale to niekoniecznie muszą być zmiany na gorsze.

Przeciwnie, ćwicząc kilka razy w tygodniu oraz pilnując diety, jesteś w stanie nawet zakląć rzeczywistość i spowodować, że każda taka zmiana będzie tą na lepsze.

W końcu – uwaga, banał! – wiek o niczym nie świadczy. Rozejrzyj się: zupełnie nietrudno spotkać 25-latkę, która tak bardzo zaprzyjaźniła się z fast foodem, że ta przyjaźń wręcz z niej wylewa. Równie łatwo wpaść na kobietę o 20 lat starszą, która energią aż kipi.

To proste: pozostając aktywną, nie tylko spowalniasz starzenie się, ale też budujesz formę, dzięki której Twoje ciało świetnie wygląda i w który m Ty świetnie się czujesz.

Kluczem do bycia smukłą, silną i sexy jest właśnie ta wiedza, dzięki której przez cały czas jesteś świadoma swoich mocnych i słabych stron. Zobacz, z czego powinnaś czerpać jak najwięcej i na co musisz uważać, by przez cały czas czuć się bardzo atrakcyjną kobietą. Wykorzystaj nasze porady i trening, a pierwsze efekty zobaczysz już po niecałym miesiącu.

 

Tagi: forma | kondycja | jak być fit

Oceń artykuł:

3.30

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij