Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Intensywny trening obwodowy na zgrabną sylwetkę z Kasią Wysocką [WIDEO]

Twoim celem jest płaski brzuch, zgrabne pośladki i seksowne ramiona? Mamy coś dla Ciebie. Trenerka WH Kasia Wysocka (36-letnia mama dwóch córek) zdradzi Ci przepis na zgrabną sylwetkę. Przed Tobą drugi etap intensywnego treningu interwałowego (HIIT). Zobacz wideo i osiągnij w  końcu figurę, o jakiej marzysz.

Treningi wideo przygotowane przez naszą trenerkę Kasię Wysocką nie zajmują dłużej niż 30 minut, a pierwsze rezultaty zobaczysz już po dwóch tygodniach.

Treningi możesz wykonywać w domu, dodać do swojego programu treningowego albo wykonywać samodzielnie zgodnie z przygotowanym przez nas 4-tygodniowym planem (znajdziesz go w najnowszym wydaniu WH). Gotowa na ekspresowy tuning sylwetki?

Trening 2 – najlepszy zestaw ćwiczeń na zgrabną sylwetkę

Możesz go zrobić z hantlami lub innym sprzętem, który masz w domu: sztangą lub kettlebellem. Ćwiczenia (jest ich 6) w jednej serii wykonuj jedno po drugim, bez przerw między nimi. Zrób przerwę dopiero po całej serii – od 2 do 3 minut.

Jak w każdym treningu metabolicznym, nie rezygnuj z tej chwili na złapanie oddechu. Dzięki temu w kolejnej serii też dasz z siebie wszystko, a Twoje mięśnie będą miały szansę więcej na tym zyskać.

Zrób w sumie od 3 (na początek) do 5 serii. Pierwszą potraktuj jako wprowadzającą – użyj do niej trochę mniejszego obciążenia, a pozostałe serie główne rób już z obciążeniem docelowym. Nie będzie lekko, ale efekty też nie będą małe. Przed Tobą następujące ćwiczenia:

1. Martwy ciąg

2. Wiosłowanie

3. Unoszenie ramion

4. Przysiad pełny

5. Wyciskanie z podrzutem

6. Burpee z hantlami

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz… Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody! PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
  mally1987, 2017-10-11 21:32:54
 • avatar
  zgłoś
  Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !
  nadiagor, 2017-10-11 20:07:09
 • avatar
  zgłoś
  Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a tym sezonie wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety 
  maryska85, 2017-05-29 13:18:01
 • avatar
  zgłoś
  Ale słaba babka...
  ~Olena, 2016-12-19 17:21:29
 • avatar
  zgłoś
  Na filmie ostatnie ćwiczenie ma nr 8???
  ~Ewa, 2016-12-17 22:12:13
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij