Women's Health poleca:

Instagram: figura jak z obrazka

Poleć ten artykuł:

Instagram motywuje dziewczyny na całym świecie do osiągnięcia zgrabnej sylwetki. Jednak czasami korzystanie z portalu może prowadzić do zaburzeń odżywiania. Dowiedz się, jak bezpiecznie prowadzić swoje konto i poznaj sylwetki popularnych w sieci entuzjastek fitnessu.

Katarzyna Wolska, trener personalny: „Pierwsza zasada – korzystaj ze swojej intuicji. Nie mam planu, lubię spontan. Jeżeli coś gotuję, to robię to »na oko« i tak samo prowadzę swoje kanały. Uważam, że to działa. Staram się nie skupiać na hejcie i nie marnować na to energii”.

Marta Kalinowska, psychodietetyk: „Warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić, czy każda osoba ze zdjęcia na Instagramie wygląda tak w rzeczywistości. Filtry i programy do obróbki zdjęć tworzą złudne wrażenie, że w obecnych czasach nie ma miejsca na cellulit”.

Alicja Dembna, psycholog sportu: „Staraj się dążyć do celu, który Ty wyznaczyłaś, a nie takiego, który wyznacza społeczeństwo. Wzorując się na fitspiracjach z Instagramu, bądź czujna na własne upodobania i spełniaj wyłącznie swoje cele względem wyglądu”.

Tagi: Instagram | trening

Oceń artykuł:

2.80

Skomentuj (1)

Joanna4444

przez ~Joanna4444,
2016-09-20 15:28:13

bardzo ładne zdjęcie

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij