Women's Health poleca:

Idealna figura w 4 tygodnie

Poleć ten artykuł:

Płaski brzuch i szczupłe nogi w 28 dni? To nie żart! Z naszym zestawem ćwiczeń w 4 tygodnie osiągniesz sylwetkę, na którą inne dziewczyny harują miesiącami. Zobacz, jak to zrobić.

Każdy poranek rozpoczynasz serią brzuszków, a wieczorem, zanim położysz się do łóżka, robisz jeszcze kilka przysiadów. Co prawda koleżanki wspominały, że nie można ćwiczyć codziennie, ale co tam: chcesz mieć płaski, wyrzeźbiony brzuch oraz smukłe nogi bez pomarańczowej skórki (to cel tylko na ten miesiąc). Dostrzegasz postępy? Nie? Ciekawe... Może najwyższy czas spróbować czegoś nowego?

Jak ćwiczyć?

Ten program treningowy to taka właśnie nowość, dzięki której w końcu zobaczysz w lustrze tę wersję siebie, którą dokładnie wyobrażasz sobie od dawna. Wykonuj na zmianę treningi A i B 3 razy w tygodniu, odpoczywając co najmniej dzień między sesjami.

Jeśli w poniedziałek zrobiłaś Trening A, w środę wykonaj Trening B, a w piątek znów Trening A. Weekend poświęć na odpoczynek, by kolejny tydzień rozpocząć Treningiem B.

Ćwiczenia składające się na oba treningi wykonuj jedno po drugim, łącząc je w obwód. Rób po 12-15 powtórzeń poprzedniego ćwiczenia, zanim przejdziesz do następnego. Odpoczywaj 60 sekund między ćwiczeniami. Po zakończeniu pełnego obwodu zrób 2-minutową pauzę i powtórz całość jeszcze dwukrotnie.

Pamiętaj też, by każdy trening rozpoczynać rozgrzewką, a kończyć dokładnym rozciągnięciem wszystkich partii mięśni. Zawsze pamiętaj o poprawnej technice wykonywania ćwiczeń. Jeśli czujesz, że nie dasz rady zrobić kolejnego powtórzenia, przerwij ćwiczenie. Odpocznij według wskazań i przejdź dalej. Staraj się jednak nie wydłużać przerw.

Zawsze pamiętaj o poprawnej technice wykonywania ćwiczeń. Jeśli czujesz, że nie dasz rady zrobić kolejnego powtórzenia, przerwij ćwiczenie. Odpocznij według wskazań i przejdź dalej. Staraj się jednak nie wydłużać przerw.

Tagi: Ćwiczenia na brzuch | ćwiczenia na nogi | trening

Oceń artykuł:

3.10

Skomentuj (1)

szotka

przez ~szotka,
2016-08-31 13:44:00

Nie ma z tym jakiegoś pdf do wydrukowania?

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij