Women's Health poleca:

Szybki i efektywny trening: ćwiczenia na brzuch i ramiona

Poleć ten artykuł:

Szukasz programu treningowego, który daje szybkie rezultaty? To świetnie trafiłaś! Jeśli pracując z naszym zestawem ćwiczeń na brzuch i ramiona, dasz z siebie 100%, efekty zobaczysz już po pierwszym miesiącu.

Twój trening

Głównym celem tego planu treningowego jest góra ciała, która będzie aż prosić się o to, by eksponować ją w seksownej sukience. Nie osiągniesz go jednak, jeśli równolegle nie będziesz pozbywać się zbędnego tłuszczyku. Właśnie dlatego podzieliłyśmy ten program na dwa osobne treningi: trening A ma mocno przyspieszyć metabolizm, angażując do pracy całe ciało, a trening B dopełnić dzieła, skupiając się na tych partiach, po które tu przyszłaś.

Instrukcja obsługi

Wykonuj na zmianę Treningi A i B trzy razy w tygodniu: Trening A dwukrotnie, a Trening B tylko raz. Odpoczywaj co najmniej dzień między sesjami (gdy czujesz, że jeszcze nie zregenerowałaś się po ostatniej sesji, zrób dwudniową pauzę). Jeśli w poniedziałek zrobisz Trening A, w środę wykonaj Trening B, a w piątek znów Trening A. Weekend poświęć na odpoczynek, by w kolejny poniedziałek rozpocząć tydzień Treningiem A.

Nawigacja

Ćwiczenia składające się na oba treningi wykonuj jedno po drugim, łącząc je w obwód. Rób po 12-15 powtórzeń (chyba że w opisie ćwiczenia podano inaczej) poprzedniego ruchu, zanim przejdziesz do następnego. Odpoczywaj 30 sekund między ćwiczeniami. Po zakończeniu pełnego obwodu zrób 90-sekundową pauzę i powtórz całość jeszcze dwukrotnie. Na kolejnych treningach staraj się skracać czas odpoczynku o kilka sekund. Przejdź na następną stronę i rozpocznij trening z WH.

Tagi: spalanie tłuszczu | ćwiczenia z hantlami | ćwiczenia na brzuch

Oceń artykuł:

3.40

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij