Women's Health poleca:

Sposoby na płaski brzuch: kettlebell i ćwiczenia w domu

Poleć ten artykuł:

Oponka w okolicach pępka to prawdziwy koszmar, ale możemy temu zaradzić: wystarczy mieć dobry plan. Do wykonania pierwszego zestawu ćwiczeń na brzuch potrzebujesz kettlebella, do drugiego – jedynie odrobiny chęci.

Przestań dzielić trening na część siłową i aeroby, a nie tylko skrócisz jego czas, lecz również drogę do silnej sylwetki bez grama zbędnego tłuszczu. Natomiast intensywność interwałów będzie Twoją przepustką do jeszcze szybszych efektów. Dzięki nim budujesz i spalasz setki kalorii nie tylko w trakcie, ale i po treningu.

Twój trening

Trening siłowy jest dobry dla Twojej sylwetki. Przyspiesza metabolizm, dzięki czemu spalasz nie tylko w trakcie, ale i po treningu. Brzmi dobrze. Chcesz, by brzmiało lepiej? Wykonuj go nie na powtórzenia i serie, lecz w interwałach, a dodasz do niego elementy kardio, dzięki którym Twój organizm na jeszcze wyższym biegu będzie zmuszony wejść na jeszcze wyższe obroty. Po miesiącu tak intensywnych treningów nie poznasz tej smukłej dziewczyny w lustrze.

Instrukcja obsługi

Wykonuj na zmianę Treningi A i B, odpoczywając dzień między treningami. Jeśli tydzień w fitness klubie rozpoczęłaś w poniedziałek Treningiem A, Trening B wykonaj w środę, kolejny Trening A w piątek, by w niedzielę znów ćwiczyć według wskazań Treningu B. Kolejny tydzień zaczynasz nie w poniedziałek, lecz we wtorek Treningiem A. Po 4 tygodniach zwiększ obciążenie lub przerzuć się na inny zestaw ćwiczeń.

Nawigacja

Ćwiczenia składające się na oba treningi wykonuj jedno po drugim, łącząc je w obwód. Każde ćwiczenie wykonuj przez 30 sekund, starając się o jak największą liczbę poprawnych powtórzeń. Odpoczywaj 30 sekund między ćwiczeniami. Po pełnym obwodzie odpocznij 2 minuty i powtórz całość jeszcze dwukrotnie. Licz powtórzenia – na kolejnych treningach powinnaś robić ich coraz więcej. Przed treningiem przygotuj timer, bidon i ręcznik...

Przejdź na kolejną stronę i rozpocznij walkę o płaski brzuch!

Tagi: ćwiczenia kettlebell | ćwiczenia na brzuch | sposoby na płaski brzuch

Oceń artykuł:

3.30

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij