Women's Health poleca:

Co daje bieganie: 11 korzyści

Poleć ten artykuł:

Bieganie to dobry sposób na stres, pomoże Ci też w skutecznym odchudzaniu i doda pewności siebie, ale na tym nie koniec. Zobacz, jakie korzyści daje jogging i ruszaj na ścieżkę!

“Naprawdę powinnam zacząć biegać” – chyba każda kobieta powiedziała tak przynajmniej raz w życiu. Niektóre mówią tak kilka razy w roku, najczęściej dochodzi do tego w okolicach Sylwestra i przy początkach wiosny.

Niestety, nie każda z nas zadbało o to, by te słowa wprowadzić w życie. Jeśli debiut na ścieżce biegowej ciągle masz przed sobą, przejdź na kolejną stronę, poznaj tych 11 korzyści płynących z bycia biegaczką i przestań szukać kolejnych wymówek. W końcu mamy lato i czas korzystać z dobrej pogody.

 

Tagi: bieganie

Oceń artykuł:

3.70

Skomentuj (2)

Roksana

przez ~Roksana,
2016-09-26 16:20:39

Poza tym początkujące osoby mogą mieć problem z motywacją, ale warto przetrwać gorszy okres. Ja biegam już dość długo, ale cały czas szukam ciekawych informacji i dodatkowej motywacji w tym temacie. W artykule >> http://www.fit.pl/news/sport/jak-zaczac-biegac-jak-biegac-tak-zeby-schudnac,3748,1,0.html znalazłam również info o aplikacji Endomondo, która pomogła mi w zmotywowaniu sie do systematycznej aktywności.

Roksana

przez ~Roksana,
2016-09-26 16:09:34

Korzyści z biegania jest wiele - dla mnie nr 1 to atrakcyjniejsza sylwetka, bo to był mój cel aby zrzucić parę kilo.

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij