Women's Health poleca:

Ćwiczenia w domu na spalanie i zgrabną sylwetkę

Poleć ten artykuł:

Szukasz zestawu ćwiczeń, który sprawi, że spalisz tłuszcz, zarysujesz mięśnie, poprawisz kondycję i na dodatek zaoszczędzisz czas? Mam coś dla Ciebie! Wypróbuj ekspresowy trening i pożegnaj się z niechcianymi fałdkami.

Nie trać więcej czasu, niech trening dopasuje się do Ciebie. Masz kwadrans? Z tym szybkim programem wystarczy Ci 15 minut, aby podkręcić metabolizm, dzięki czemu spalisz tłuszcz i odsłonisz swoje atrakcyjne kształty. Po 4 tygodniach będziesz z satysfakcją obserwować, jak wszystkim na plaży opadają na Twój widok szczęki.

Jak ćwiczyć?

Trening z czasem zwiększa intensywność, ale trwa krócej. Jeszcze długo po nim będziesz spalać kalorie, nawet jeżeli do końca dnia nie kiwniesz palcem. Po każdym ćwiczeniu odpoczywaj 15 s. Po 3 min powtórz serię, łącznie robiąc ich 3. Trenuj 3 razy w tyg. z 1 dniem przerwy. Po 2 tygodniach skróć odpoczynek do 10 s i do 2 min po serii.

Plan treningowy

2 x w tyg. zamiast ćwiczeń wybierz się na sesję kardio, by dodatkowo przyspieszyć licznik spalonych kalorii. Rozgrzej się i rozpędź do 30 s sprintu. Zwolnij i spokojnie pobiegnij przez kolejne 60 s. Zrób 6 takich serii „szybko-wolno”. Ochłoń 3 min. Co tydzień dodawaj jeden szybki i jeden regeneracyjny odcinek, aż dojdziesz do 9 powtórzeń.

Przejdź na następną stronę i rozpocznij trening z WH.

Tagi: trening | spalanie tłuszczu | ćwiczenia z hantlami | zgrabna sylwetka

Oceń artykuł:

3.20

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij